Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Aktuality / Články


Září – správný čas na detox

24.09.2018

Září je měsícem, kdy je nejvhodnější posílit funkci slinivky a sleziny a dopřát tělu malou detoxikační kůru.

Připravili jsme pro Vás několik produktů, které jsou velmi vhodné pro tento účel zařadit.

Milk Thistle  – neboli Ostropestřec mariánský se používá na posílení jater a léčbu jaterních onemocnění. Flavonoid silymarin obsažený v plodech ostropestřce má schopnost regenerovat jaterní tkáň a neutralizovat účinky toxinů a podpořit detoxikační činnost jater.

Organic Cleavers Tincture – svízel přítula posílí náš lymfatický systém. Používá se při zduření mízních uzlin po prodělané infekci, má schopnost aktivovat přirozené detoxikační mechanismy těla. Taktéž je vhodný pro léčbu kožních problémů díky pročišťujícímu účinku, zejména v kombinaci s lopuchem a pampeliškou.

Dandelion with Burdock – pampeliška a lopuch, velmi účinná kombinace na pročištění organismu. Pampeliška podporuje funkci jater, zbavuje organismus nadbytečné zadržené vody při čemž neodbourává zásoby draslíku a naopak je obnovuje.  Lopuch podporuje uvolňování toxinů z buněk a má také antibiotické účinky. Doporučuje se také při léčbě akné, ekzémů, lupénky a různých kožních infekcích.

Organic Black Seed Oil – olej z černého kmínu výrazně posiluje obranyschopnost organismu, tím, že aktivuje syntézu bílých krvinek. Používá se při bolestech a křečích žaludku, střevních potížích, ale také proti parazitům nebo při nemocech slinivky, kterou výrazně posiluje.

7 Day Sugar Detox – Sugar Detox obsahuje chrom, skořici a kyseliny lipoovou. Chrom a skořice přispívají k udržení normální hladiny glukózy v krvi, chrom navíc přispívá i k normálnímu metabolismu makroživin. Kyselina lipoová toto působení synergním způsobem doplňuje. Skvělá kombinace a volba, jak pomoci slinivce a slezině k očistě od rafinovaných cukrů.