Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Aktuality / Články


Adaptogeny proti únavě, stresu a depresím

06.03.2019

Adaptogeny

Stres spojený s moderním životním stylem vyčerpává nadledvinky a způsobuje jejich únavu. Adaptogeny posílí vyčerpané nadledvinky a významně podpoří odolnost vůči stresu. Přispívají k celkové rovnováze organismu.


Ashwagandha

Její účinky jsou známy již tisíce let v Arjúvédské medicíně. Zvyšuje odolnost organismu proti stresu, uklidňuje, uvádí tělo do rovnováhy. Zvyšuje vytrvalost, když cítíme vyčerpání. Dodává energii, vitalitu a zlepšuje náladu. Pomáhá při depresivních stavech a úzkosti.

Rhodiola rosea

Neboli Rozchodnice růžová má stimulační účinek, zvyšuje bdělost, zlepšuje paměť, zvyšuje hladinu dopaminu a pomáhá chránit srdce. Zlepšuje fyzický výkon a podporuje imunitní systém. Poskytuje významnou pomoc při boji s úzkostmi, stresem a depresemi.

Sibiřský ženšen

Eliminuje únavu a vyčerpání. Má schopnost vracet energii, zvyšovat výkonnost, napomáhá při léčbě psychických chorob a zlepšuje paměť. Podporuje imunitní systém a zvyšuje fyzický výkon.

Schizandra

Známa také jako Klanopraška čínskáV tradiční čínské medicíně se jedná o jednu ze základních bylin a je považována za „všelék“. Ovlivňuje činnost CNS, srdce, dýchání, snižuje únavu, zlepšuje koncentraci, zmírňuje deprese a napomáhá při nervovém vyčerpání. Účinná je také při regeneraci jaterní tkáně.

Lékořice lysá

Používá se již tisíce let v tradiční čínské medicíně. Podporuje funkci nadledvinek, zpomaluje tvorbu hormonů, které jsou při stresu uvolňovány. Zmírňuje projevy alergií a může se používat také jako podpůrná léčba při různých autoimunitních poruchách.

Suma – brazilský ženšen

Je velmi silná adaptogenní bylina. Zvyšuje odolnost vůči stresu, zlepšuje psychický i fyzický výkon. Obsahuje neobvyklé množství živin, minerálů a vitamínů, zvyšuje také množství červených krvinek, zvyšuje okysličení buněk a sílu.