Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo

Aktuality / Články


Šest nových produktů od Reflex Nutrition

20.10.2015

Seznamte se s důležitými novinkami od Reflexu

FA-NPD---Oct-15---747x318

Albion® Ferrochel  je novinka značky Reflex Nutrition, kterou lze doporučit všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného okysličování organismu, posílení imunitního systému a kognitivních funkcí.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, původ a čistota použité složky + minimum balastních aditiv. Bisglycinát železnatý je chelátovanou a pro tělo vysoce využitelnou formou železa s garantovanou kvalitou laboratoře Albion.

Hlavní benefity produktu:

  • 14 mg železa na 1 kapsli
  • Účinnou složkou je bisglycinát železnatý, chelátovaná forma železa s vysokou bioaktivitou = má o 40% větší účinnost v organismu než jiné formy užívané v levných doplňcích


Abion
® Magnesium doporučujeme všem jedincům orientovaným na snížení únavy a vyčerpání, na udržení správného energetického metabolismu a stavu svalů a kostí.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, původ a čistota použité složky + minimum balastních aditiv. Bisglycinát hořečnatý je chelátovanou a pro tělo vysoce využitelnou formou hořčíku s garantovanou kvalitou laboratoře Albion.

Hlavní benefity produktu:

  • 125 mg hořčíku na 1 kapsli
  • Bisglycinát hořečnatý = chelátovaná forma hořčíku s 80% využitelností pro tělo bez nežádoucích vedlejších účinků (pro srovnání – citrát hořečnatý má 90% účinnost a možné projímavé účinky a oxid hořečnatý je pro tělo využitelný pouze ze 4%)
  • Garance kvality a původu společnosti Reflex Nutrition a laboratoře Albion

Digezyme® lze doporučit všem jedincům orientovaným na správný stav zažívacího systému, který přímo souvisí s celkovou tělesnou kondicí.

Digezyme® obsahuje komplex enzymů odpovídajících nejen za trávení a stav zažívacího systému, ale také za obrovské množství reakcí, k nimž v organismu dochází. Důležitost enzymů je stále nedoceněna, ve skutečnosti je lze považovat za patrně nejdůležitější součást nejen sportovní výživy.

Hlavní benefity produktu:

  • Obsah 160 mg DigeZyme® v 1 kapsli – Amyláza, Proteáza, laktáza, Lipáza, Celuláza

Garance kvality a původu značky Reflex Nutrition a společnosti Sabinsa Corporation

Beta Alanine je vhodný pro všechny orientované na vytrvalost a oddálení únavy během středně dobých a delších cvičeních. Nejvíce efektivní je beta-alanin pro cvičení, která trvají déle než 60 sekund.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition = ověřený původ a čistota použité složky, výrobek splňuje nejpřísnějśí kriteria normy ISO 9001.

Hlavní benefity produktu:

  • 156 dávek v jednom balení
  • Maximální účinnost a čistota
  • Garance kvality značky Reflex Nutrition

D-ribóza je vhodná pro každého, kdo je orientovaný na podporu vytrvalosti a chce během cvićení zlepšit přísun energie. Jde o přirozeně se vyskytující cukr přítomný v každé buňce v těle. Iniciuje produkci ATP neboli adenosintrifosfátu, který je v těle přeměňován na energii.

D-ribóza je syntetizována z glukózy, což je pomalý a komplikovaný proces náročný na energii. Forma v doplňcích stravy tento proces obchází, rychle totiž obnovuje ATP přímo v buňkách a vrací tak hladiny energie zpět k normálu. Větší hladina ATP vede k tomu, že se během náročných cvičení v těle produkuje energie efektivnějším způsobem.

Produkt bude dostupný během příštího týdne.

MSM (metylsulfonylmetan) tvoří pružné pouto mezi proteiny v kloubech, šlachách, chrupavkách, kůži a vlasech.

Jako zdroj přirozeně se vyskytující organické formy síry (34% jeho hmotnosti) jde o jeden z hlavních stavebních kamenů  glykosaminoglykanů, které tvoří chrupavky. MSM lze nalézt v některých druzích zeleniny a rostlin: řepě, zelí a vojtěšce.

Působí preventivně proti kloubním onemocněním, má protizánětlivý účinek a funguje rovněž jako antioxidant.

Produkt bude dostupný během příštího týdne.