Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna PLZEŇ

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP PLZEŇ

Do prodejny»
Logo
Archivy

ForActiv.cz Ostrava – Aktuality

Přerušovaný půst podle Brave Metody

10.01.2020

Praktický návod, jak na to

 

Přerušovaný půst je momentálně jedním ze světově nejpopulárnějších wellness a fitness trendů. Jde o cestu, jak optimalizovat tělesnou hmotnost, zlepšit metabolické zdraví a v mnoha dalších směrech zlepšit fyzickou i psychickou kondici. Jde o způsob stravování založený na střídání fází – fáze jídla a fáze půstu, a je velmi vhodný pro moderního člověka se sedavým zaměstnáním, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkem produkt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby). Jeho obrovskou výhodou je snadné osvojení a také šetrnost – narozdíl od mnohých populárních diet nedevastuje tělo, naopak jej v mnoha směrech posiluje.

Efekt Metody Brave

– Optimalizace tělesné hmotnosti

– Účinná regenerace vazivového aparátu a kloubních chrupavek

– Zvýšení energetické hladiny

– Omlazující a regenerační účinek pro pleť

– Zlepšení inzulinové sensitivity, hladiny krevního cukru a cholesterolu

– Snížení oxidačního stresu v těle

– Snížení zánětlivosti v těle

– Zlepšení kognitivních funkcí a psychické kondice

 

Zkrátka se budete cítit o mnoho lépe.

Seznamte se s Brave Metodou

Brave Metoda je druh přerušovaného půstu. Je velmi jednoduchá a také pozvolná. A právě díky tomu jde o jeden z nejefektivnějších způsobů, jak s přerušovaným půstem začít. U každé změny platí, že je trvalá pouze v případě, kdy je postupná. Čím mírnější a postupnější posun, tím trvalejší výsledek. A u změny stravovacích návyků to platí trojnásobně.

Než se pustíme na konkrétní pokyny, řekněme si pár důležitých věcí, které je třeba mít neustále na paměti:

– Brave Metoda není dieta. Jde o stravovací návyk. Návyk, který nám, když si jej osvojíme v dlouhodobém měřítku, velmi pomůže.

– Součástí každé optimalizace hmotnosti je také psychika. Je tedy velmi vhodné a prospěšné přistupovat k proměně stravovacích návyků s klidnou, uvolněnou hlavou, a nebrat ji jako něco, co je nutné protrpět, abychom dosáhli kýženého výsledku. Pokud to pojmete takto, nebude to fungovat optimálně. Naopak je třeba pomýšlet na Brave Metodu jako cestu, jak si udělat perfektní den, který začne tím, že si dáme luxusní drink, a dál už není třeba na nic myslet a nechat naše tělo regenerovat, čistit a obnovovat. To není tak těžké, ne? Pojďme na to.

– V každém týdnu si udělejte 3 až 7 perfetních dnů s metodou Brave. Pokud Vám vyjde metoda na každý den, je to výborné. Na druhou stranu pokud vynecháte a dáte si např. standardní hotelovou snídani, nic se neděje, další den pokračujte opět s metodou Brave. Důležité je nevystavovat se zbytečnému stresu, rozmezí pro každý týden je přece 3 až 7 dnů.

Jak na to

Krok 1 – prodloužení nočního půstu

Všichni z nás už jeden půst podstupujeme – během noci, když spíme. Pokud si např. dáme poslední jídlo v 19:00 a pak až v 7:00, máme za sebou 12 hodinový půst! Gratulujeme! A nyní zkuste tento půst prodloužit na 14 hodin – dejte si první jídlo až v 9:00.

Krok 2 – drink Ancient Brave

Abyste se vyhli “hladovění”, dejte si ráno namísto snídaně jeden z drinků Ancient Brave podle Varianty č. 1 nebo Varianty č. 2:

Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkou snídani, popř. pro jedince kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.

 • Základní směs: 2 lžičky Cacao + Collagen nebo Coffee + Collagen a 250 ml horké vody.  Směs lze v případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu obohatit o 1 až 2 čajové lžíčky Grass Fed True Collagen
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00

Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na výdatnější ranní snídani.

 • Základní směs: 2 lžičky Cacao + Collagen nebo Coffee + Collagen, dále přidat 1 čajovou lžičku True MCT a 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky. V případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu je možné přidat 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00

Krok č – 3 – proměna stravovacích návyků

Takto zkuste postupovat co nejdéle, až se budete cítit lépe a vaše stravovací návyky se promění. A to je vše! Samozřejmě, jakýkoli půst, i ten přerušovaný, je dobré zkoušet, pokud zrovna nepodstupujeme zátěžovou situaci – pokud jste ve velkém stresu, léčíte se z jakékoli choroby, půst bez problémů dočasně prerušte.

Doporučené produkty pro suplementaci: Doplňky značky Ancient Brave

Autor článku: Tomáš Kouřil


Provozní doba VÁNOCE 2019

17.12.2019

PONDĚLÍ 23.12. 9:00-18:00
ÚTERÝ 24.12. ZAVŘENO
STŘEDA 25.12. ZAVŘENO
ČTVRTEK 26.12. ZAVŘENO
PÁTEK 27.12. 9:00-18:00
SOBOTA 28.12. ZAVŘENO
PONDĚLÍ 30.12. 9:00-18:00
ÚTERÝ 31.12. ZAVŘENO
STŘEDA 1.1. ZAVŘENO
ČTVRTEK 2.1. 9:00-18:00


Multivitamíny Viridian + směs probiotik a prebiotik Synerbio Daily 30 kapslí ZDARMA

05.12.2019

Na měsíc prosinec jsme si pro vás připravili akci pro podporu imunity, a to balení 30 kapslí Synerbio Daily (směs probiotik a prebiotik) ke každému multivitamínu výrobce Viridian.


BLACK FRIDAY na prodejně ForActiv.cz Ostrava je tu!!! Sleva -15 % na vše

28.11.2019

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás akci BLACK FRIDAY, v rámci které můžete veškeré zboží zakoupit s 15% slevou.

Akce je platná od 28.11. 9:00 do 29.11 18:00.

Akce platí pro maloobchodní zákazníky, sleva se nesčítá s jinými slevami.

Těšíme se na Vaši návštěvu,

kolektiv ForActiv.cz Ostrava


Oxidační stres a volné radikály – proč bychom se o ně měli zajímat?

15.11.2019

Oxidační stres (nebo oxidativní stres) je věc, o které se začíná hovořit čím dál častěji. Protože přímo souvisí s běžným životním stylem západní civilizace, nejspíš na toto téma narazí dříve nebo později každý z nás. Tento fenomén totiž přímo souvisí s rozvojem mnoha chorob a předčasným stárnutím.

 

Co je to oxidační stres a volné radikály?

Oxidační stres je obecně řečeno nerovnováha mezi vznikem tzv. volných radikálů a schopností organismu tyto radikály přirozeně odstraňovat. Volné radikály jsou sloučeniny kyslíku (označované jako reaktivní formy kyslíku – ROS), které se v těle přirozeně tvoří jako vedlejší produkt procesu okysličování a přeměny látek na energii.

Na molekulární úrovni mohou vzniknout třemi různými způsoby – štěpením kovalentní vazby, redukcí (přidáním jednoho elektronu) nebo oxidací (ztrátou jednoho elektronu). Platí, že pokud molekula volného radikálu narazí na normální molekulu, změní ji na molekulu radikálu.

Důsledky nadměrného vzniku volných radikálů

Pokud tyto radikály začnou v těle vznikat v nadměrném množství a nejsou odbourávány, může dojít k hromadnému poškození buněk i DNA, a následně k předčasnému stárnutí a vzniku různých chorob – nádorů, aterosklerózy, infarktu, diabetu, Alzheimera, únavového syndromu, syndromu propustného střeva atd. Obecně také platí, že nadměrné působení volných radikálů stojí za vznikem zánětu.

Mírou oxidačního stresu v těle je oxidace. Ten samý proces, který způsobuje hnědnutí jablek a rezavění železa. Čím větší míra tohoto procesu, tím více volných radikálů.

Hlavní příčiny vzniku volných radikálů

 • Běžné tělesné funkce jako dýchání a trávení
 • Nadměrné množství tělesné aktivity (přetrénování)
 • Konzumace nezdravých tuků a obecně průmyslově zpracovaných jídel
 • Znečištěné životní prostředí, pesticidy, herbicidy
 • Nadměrná konzumace cukru a umělých sladidel
 • Konzumace cigaret, alkoholu a drog
 • Nadměrný emoční nebo psychický stres

Prospěšnost volných radikálů

Je však mylné se domnívat, že volné radikály jsou něco primárně škodlivého, co do těla vůbec nepatří. V těle, v němž vše probíhá tak, jak má, využívá organismus volné radikály k odstraňování pozůstatků odumřelých buněk a bakterií (jsou součástí imunitního systému), ke tvorbě žlučových kyselin atd. Negativní vliv začnou tyto látky až v momentě, kdy jich vlivem špatné životosprávy, stresu nebo vnějším působením, začne v těle vznikat nadbytek.

Jak tělo udržuje volné radikály v rovnováze

Náš organismus má za normálních okolností dostatek vyvažovacích mechanismů, jakými kompenzuje činnost volných radikálů a zabraňuje vzniku oxidačního stresu. V prvé řadě reguluje množství enzymů, které volné radikály tvoří. Dále inhibuje činnost už vytvořených volných radikálů – to činí prostřednictvím tzv. super-antioxidantů. A jako poslední volbu má tělo opravu samotných poškozených buněk.

Nejdůležitější pro nás je druhý ze tří zmíněných procesů, neboť ten můžeme nejsnáze sami ovlivnit. Zmíněnými super-antioxidanty, které se podílí na zastavení a odstranění volných radikálů, jsou v prvé řadě superoxiddismutáza a glutathion-peroxidáza. Tyto dvě látky jsou nejsilnějšími antioxidanty, jaké existují. Superoxiddismutáza je enzym, který se nachází v každé buňce. Jeho nejdůležitějším úkolem je přerušení činnosti tzv. superoxidového radikálu, nejsilnějšího volného radikálu. Superoxiddismutáza tento radikál rozkládá na peroxid vodíku. A glutathion, druhý zmíněný antioxidant, se zase podílí na ostranění peroxidu. Mimo to jsou samozřejmě tyto dvě látky zapojené do mnoha dalších procesů a působí synergně s celou řadou dalších antioxidantů, vitamínů a minerálů.

Jak můžeme oxidační stres sami snížit

Zmíněné super-antioxidanty nalezneme především v zelenině, vyskytují se ale i v mase a ovoci. Superoxid dismutázu najdeme v:

 • Zelí
 • Růžičkové kapustě
 • Zelené pšenici
 • Zeleném ječmenu
 • Brokolici
 • Rajčatech

Zatímco glutathion se přirozeně vyskytuje v

 • Rukole
 • Brukvi
 • Brokolici
 • Květáku
 • Kapustě

Málo se také ví, že produkci gutathionu v těle podporujeme i konzumací extraktu z ostropestřce mariánského a kvalitního syrovátkového proteinu. Podle nejnovějších studií je dokonce kvalitní syrovátkový protein ideální doplněk pro přirozené zvýšení produkce glutathionu v těle. Syrovátkový protein a látky v něm obsažené totiž podporují produkci cysteinu, který posiluje produkci glutathionu (4,5,6). Cystein (acetylcystein) sám je pak velmi účinným antioxidantem. Mimo to se v nejnovějších doplňcích stravy objevuje i samotná superoxid dismutáza a glutathion, můžeme ji tedy doplňovat přímo.

Závěr

Aby bylo snížení oxidačního stresu co nejefektivnější, je třeba myslet na celkovou zdravou životosprávu. Velký význam má i dostatek pohybu, ideálně na čerstvém vzduchu a co možná nejmenší stres a psychické vypětí.

Autor článku: redakce eFIA.cz

Zdroje:

1.https://draxe.com/nutrition/superoxide-dismutase/

2.https://draxe.com/health/fighting-free-radical-damage/

3.https://draxe.com/nutrition/glutathione/

4.Effect of premeal consumption of whey protein and its hydrolysate on food intake and postmeal glycemia and insulin responses in young adults., Akhavan T1, Luhovyy BL, Brown PH, Cho CE, Anderson GH, 2010, dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20164320

5.Whey protein concentrate (WPC) and glutathione modulation in cancer treatment. Bounous G, 2000, dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11205219

6.Oral supplementation with whey proteins increases plasma glutathione levels of HIV-infected patients.Micke P1, Beeh KM, Schlaak JF, Buhl R., 2001, dostupné z: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11168457


VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx = originální bulharský Tribulus Terrestris v nejsilnější dostupné verzi!

06.11.2019

PŘEDSTAVUJEME BULHARSKÝ TRIBULUS TERRESTRIS V ZESÍLENÉ VERZI!

Za vývojem tohoto jedinečného produktu stojí více než dvacet let zkušeností vycházejících nejen z nejnovějších dostupných vědeckých studií, ale také z přímé praxe a dlouholetého využití ve vrcholovém sportu a farmacii. V případě, že nakupujete produkty VemoHerb, máte 100% jistotu originality a funkčnosti. Jednotlivé extrakční složky jsou pravidelně testovány na obsah bioaktivních složek a to v rámci těch nejuznávanějších nezávislých laboratoří v rámci EU.
Základ tvoří synergní trojcestná směs standardizovaných extraktů:
SLOŽKA č.1: 200 mg = Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergní furostanolové saponiny).
SLOŽKA č.2: 200 mg = Originální bulharský Fenugreek s garantovaným obsahem 60% protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem synergních furostanolových saponinů
SLOŽKA č.3: 225 mg = Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 90% furostanolových a spirostanolových saponinů (synergní saponiny)
JEDNA KAPSLE OBSAHUJE: 625 mg standardizovaných extraktů s obsahem stovek bioaktivních složek / 440 mg bioaktivních složek s garantovaným procentuálním obsahem = 240 mg protodioscinu (furostanolový saponin) + 200 mg synergních furostanolových a spirostanolových saponinů (prototribestin, tribestin, dioscin, diosgenin a další..)
Produkt je pravidelně  testován na nepřítomnost hormonů a prohormonů v akreditované laboratoři.
SLOŽKA č.1: Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem prototribestinu, tribestinu a dioscinu (synergní furostanolové saponiny).
Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah furostanolových saponinů. Obsah protodioscinu je standardizován metodou speciální a šetrné extrakce na 60% celkového obsahu (POZOR – nezaměňovat s celkovými saponiny!). Uvedný poměr extrakce je zcela ideální a garantuje maximální účinnost. Nejde tedy jen o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovou a perfekně vyvýženou kompozici produktu, kdy dochází k  zesílení účinku protodioscinu pomoci dalších synergních složek (prototribestin, tribestin, dioscin a další..). Dále je optimalizován obsah flavonoidů (vždy pod 10%) a taninů (vždy pod 10%).
Originální  bulharský Tribulus, skutečná garance účinku
Ne každý ví, že Tribulus Terrestris je rostlina, kterou můžeme nalézt v několika částech světa, jako jsou USA, jižní Amerika, Mexiko, Španělsko, Indie, Čína a Bulharsko. Ještě méně je veřejnosti známo, že bulharský Tribulus má úplně jiné vlastnosti, než Tribulus z ostatních částí světa. Originální bulharský Tribulus obsahuje 40-60x vyšší množství protodioscinu v sušině oproti Tribulusu z ostatních částí světa. Z tohoto důvodu je také bulharský Tribulus jako surovina několikanásobně dražší. Pro bulharský Tribulus je také charakteristický obsah dalších steroidních saponinů, které rostliny z dalších částí světa neobsahují. Těmito saponiny jsou zejména prototribestin, tribestin a dioscin. Vemoherb Bulgarian Tribulus = vše pod jednou střechou = od rostlinky sklizené ve správnou vegetační dobu, přes šetrnou extrakci až po finální produkt s vyváženým synergním poměrem furostanolových saponinů
Uvedený rozdíl ve složení je dán odlišným genotypem rostliny, charakteristickým podnebím, skladbou půdy a také obdobím sklizně, která probíhá v přesně stanoveném vegetačním období rostliny, kdy je obsah bioaktivních složek nejvyšší. Proto je také např. činský nebo indický tribulus využíván k odlišným účelům jako je diuretické působení atd.  U těchto produktů není přirozený vysoký obsah protodioscinu, prototribestinu, tribestinu a dioscinu, ale jsou obvykle uváděny pouze celkové saponiny, protože obsah těchto specifických složek je velmi nízký, nebo dokonce nulový.
Jak poznám originální bulharský Tribulus?
V současné době existují v Bulharsku pouze dva hlavní producenti nabízející extrakty s vysokým obsahem  Protodioscinu: VemoHerb Tribulus (60% Protodioscin) a Sopharma Tribestan (průměr 54-55% Protodioscin/Protogracilin). Společnost Vemo99 Ltd. (1996) je držitelem speciální technologie na extrakci Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 60% čistého Protodioscinu.
SLOŽKA č.2: Originální bulharský Fenugreek s garantovaným obsahem 60% protodioscinu (furostanolový saponin) a vyváženým přirozeným obsahem synergních furostanolových saponinů 
Hlavním benefitem originálního bulharského VemoHerb Fenugreek extraktu je vysoký obsah furostanolových saponinů. Obsah protodioscinu je standardizován metodou speciální a šetrné extrakce na 60 % celkového obsahu.
Uvedný poměr extrakce je opět zcela ideální a garantuje maximální účinnost. Nejde tedy jen o samotný protodioscin a jeho obsah, ale o celkovou a perfekně vyvýženou kompozici produktu, kdy dochází k  zesílení účinku protodioscinu pomoci dalších synergních složek (diosgenin a další furostanolové saponiny).
SLOŽKA č.3: Originální bulharský Tribulus Terrestris s garantovaným obsahem 90% furostanolových a spirostanolových saponinů (synergní saponiny)
Standardizovaný extrakt z bulharského tribulu s 90% obsahem tzv. synergních furostanolových a spirostanolových saponinů. Mezi Ty nejznámější charakteristické pro bulharský genotyp tribulu patří: prototribestin, tribestin, dioscinu, diosgenin. Mezi další saponiny patří protogracilin, yamogenin a další. Tato extrakční směs tedy obsahuje jednotlivé saponiny v přirozeném poměru, bez navyšování obsahu protodioscinu. Hlavním účelem je výrazně umocnit účinek výše uvedených dvou složek (synergní působení). Jedná se o velmi sofistikovanou směs.
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
– Maximální možnou podporu tvorby testosteronu
– Sexuální libido
– Maximální posílení vitality
– Maximální posílení tréninkových výsledků
Hlavní benefity produktu:
– Kupujete 100% originál
– Synergní umocnění účinku protodioscinu
– Doplněný o extrakt s celkovým obsahem steroidních saponinů
– Pravý bulharský Tribulus a pravý bulharský Fenugreek
– Garance kvality, čistoty a účinku 
Balení: 60 kapslí (46 g)

Dávkování: Berte 1 kapsli 2-3x denně

 Synergní kombinace s Cordycepsem: Pro superúčinný efekt je možné tento produkt kombinovat s extraktem z Cordycepsu CS-4 (VemoHerb). Extrakty z těchto dvou látek mají synergní vlastnosti.

 


Dárek k nákupu Balanced Zinc Complex

01.11.2019

Balanced Zinc complex od VIRIDIAN NUTRITION dostanete od nás jako dárek k nákupu přesahující hodnotu 1499,-kč

od pondělí 4.11.2019 do pátku 8.11.2019. Akce platí pro všechny maloobchodní zákazníky na prodejně ForActiv Ostrava

Zinek

Popis: Zinek je pro lidské tělo jedním z nejdůležitějších minerálů. Má významný vliv na správný vývoj a je nezbytný pro správné fungování řady enzymatických systémů. Jeho nedostatek může způsobit snížené libido, neplodnost, zrychlené stárnutí, chronickou únavu, slabou imunitu, špatnou paměť a další. Přirozeně se zinek vyskytuje v mase, mořských plodech a mléčných výrobcích. Je obsažen také v obilovinách a luštěninách. Při výběru doplňků dejte přednost zinku v dobře využitelné formě bisglycinátu (chelát), pikolinátu (chelát) nebo citrátu. Doporučená forma v rámci doplňkové stravy: doporučujeme upřednostnit formu klasických želatinových nebo celulózových (rostlinných) kapslí s volně loženým obsahem prášku, před tabletami a tekutými formami. 
 


ISO PRO 2:1 od REFLEX NUTRITION

Kombinace špičkových sacharidů (cyklický dextrin) a syrovátkového izolátu (Grass-Fed WPI) v poměru 2:1

ISO PRO 2:1 obsahuje 100% naštěpený (enzymaticky hydrolyzovaný) amylopektin z tzv. voskové kukuřice (waxy maize), který je zdrojem tzv. cyklických dextrinů. Cyklické dextriny vykazují obdobnou molekulární strukturu jako svalový glykogen, proto představují optimální a pro tělo lehce stravitelný zdroj tzv. vysokomolekulárních sacharidů (tím se výrazně odlišují od standardních forem maltodextrinů a jednoduchých cukrů).
Druhou důležitou složkou je vysoce stravitelný nedenaturovaný izolát syrovátkové bílkoviny od volně pasoucích se krav (tzv. grass-fed). Je to pravděpodobně nekvalitnější forma proteinu, která je v současné době dostupná a obsahuje navíc biologicky aktivní mikrofrakce, které jsou obsaženy v přírodní čisté bílkovině.
Aditivum 3 g MCT tuků, 3 g L-glutaminu a 60 mcg chromu v každé dávce
MCT tuky z kokosového oleje jsou speciální tuky se střední délkou řetězce mastných kyselin. Díky této unikátní molekulární struktuře se rychle vstřebávají, neuskladňuji se ve formě zásobního tuku, ale naopak podporují jeho odbourávání. Při štěpení MCT tuku na energii se vytvářejí tzv. ketony, které dokáží zamezit odbourávání svalové hmoty. 
Další důležitou složkou je aditivum volné formy L-glutaminu (3 g na dávku). L-glutamin (zdroj fermentace) je nejvíce zastoupenou aminokyselinou v lidském těle a je pro fungování celého organizmu naprosto zásadní. Svaly, buňky i mozek L-glutamin používají jako palivo. Ze všech aminokyselin v rámci svalové hmoty má nejvyšší zastoupení právě L-Glutamin,  a to až 61 %.  Stres a nadměrné zatížení svalů snižuje zásoby glutaminu v těle.  L-Glutamin je spolu s L-Lysinem také zásadní pro obnovu buněk střevní sliznice, kde tvoří až 70 % z celkového množství aminokyselin.
Chrom ve formě pikolinátu souvisí s optimální inzulinovou odezvou a rezistencí. Chrom napomáhá tak, aby energie dodaná cyklickými dextriny působila v těle rovnoměrně, delší dobu, a aby nebyla negativně ovliněna inzulinová sensitivita.
Minimalizovaný obsah jednoduchých cukrů v produktu
ISO PRO 2:1 obsahuje minimalizovaný obsah jednoduchých cukrů, dle jednotlivých příchutí se jedná o 2,5 – 4,9 % z celkového obsahu produktu, zbytek sacharidové složky tvoří vysokomolekulární cyklické dextriny. 
Lahodná chuť a celé křupavé kousky
Mimo skvělého výživového profilu se Iso Pro 2:1 vyznačuje také tím, že si na něm skutečně pochutnáte. Obsahuje celé křupavé kousky vašich oblíbených dobrot – podle příchuti jsou to marshmallows, sušenky, sněhové pusinky nebo skořicovou drobenku. Tyto kousky jsou záměrně udělány tak, aby se v šejkru nerozpustily a bylo třeba je pokousat. Mají připravit skvělý chuťový zážitek a pocit opravdové nutriční bomby, která je odměnu za tvrdou dřinu.
Základní benefity produktu
 • Instantní svalová infuze pro maximální svalový potenciál
 • Kombinace špičkových sacharidů (cyklický dextrin) a syrovátkového izolátu (Grass-Fed WPI) v poměru 2:1
 • Aditivum 3 g MCT tuků, 3 g l-glutaminu a 60 mcg chromu v dávce
 • Minimalizovaný obsah laktózy a jednoduchých cukrů
 • Ideální zdroj aminokyselin pro regeneraci a růst svalových vláken
 • Ideální zdroj cyklických sacharidů, MCT tuků a chromu pro šetrnou obnovu svalového glykogenu
 • Dávkujte po výkonu, mezi tréninky, kdykoliv během dne
 • Tři úžasné příchutě s obsahem křupavých kousků kuliček
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 • Budování čisté svalové hmoty a síly (silové sporty, fitness atd..)
 • Zvýšení celkového metabolického výkonu (cross-fit, bojové sporty atd..)
 • Zrychlení regenerace (dynamické a kolektivní sportovní disciplíny)
 • Zlepšení vytrvalosti (vícedenní fyzická zátěž)

 


Oznámení

25.10.2019

Vážení zákazníci,

Pokračovat ve čtení » Oznámení


Akce 7. – 11.10. Collagen Join Care zdarma k nákupu nad 800 Kč

07.10.2019

Pro všechny zákazníky, Pokračovat ve čtení » Akce 7. – 11.10. Collagen Join Care zdarma k nákupu nad 800 Kč